Indian Board Track Racer זאב מישהו הסברים?

הבמה שלכם לכל נושאי האספנות בארץ ובעולם

Indian Board Track Racer זאב מישהו הסברים?

הודעהעל ידי kobyiso » א' פברואר 17, 2013 3:03 pm

לדבר המשוגע הזה משנות ה 20
אין קלאץ,אין ברקסים,אין בולמים ...
יש מעל 1000CC ומעל 100MPH
מישהו יכול לשפוך אור על הנושא?
גורם לאופנוענים השמתחרים היום להראות כמו ילדות עם קוקיות...

סמל אישי של המשתמש
kobyiso

Re: Indian Board Track Racer זאב מישהו הסברים?

הודעהעל ידי zeev » א' פברואר 17, 2013 9:09 pm

קובי יקירי
מאוד ממומלץ לראות את הסרט החלום המהיר בעולם ( השם בעברית ) בשנת 1967 ברט מונרו ניו זילנדי שבר שיא לאופנועים עד 1000cc , שיא שלא נשבר עד היום , בפשטות אלה אופנועים שחוץ מהשלדה המקורית לא נשאר הרבה .
zeev
צוות הניהול

הודעהעל ידי annetzer » ב' אוקטובר 21, 2013 9:12 pm

(כעבור 8 חודשים) סיפור מדהים שיצא לי לקרוא אותו רק עכשיו. הסרט בעצם זורק אור על כל העיניין בעוד האופנוע מטיל צל על שאר אופנועים גם של היום, כמו שאמרת. אני אישית התחברתי לפשטות של המבנה ולעוצמה של האופנוע. לא התחברתי לחוסר השליטה בו. יש עוד אנשים שדיברת איתם ויודעים דברים נוספים על האופנוע הזה?
(אם הנושא עדיין מעניין).
annetzer

הודעהעל ידי zeev » ב' אוקטובר 21, 2013 11:53 pm

מר נצר היקר . כל נושא על האינדיאן תמיד מעניין , אותי באופן מיוחד שכן כל תחביב איסוף האופנועים התחיל אצלי ... איך לא ? מהאינדיאן , בקושי הצלחתי למצוא 3 יחידות , האמת עניין של חוסר מזל , שכן לכל מקום שהגעתי אחרי חיפושים נרחבים ברחבי ישראל התברר שמישהו כבר היה לפני , בעניין הערתך על המעצורים , כלים אלה כמובן לא עזבו כך את שערי המפעל , מה שרואים זה כל מיני אילתורים , בין השאר כדי להפחית משקל , היו דגמים למשל משנת 1919 שהמעצור עבד הפוך זאת אומרת שהבנד עטף את הדרם , סה"כ לתאר רכיבה על אינדיאן זה נושא לכתבה אחרת .
zeev
צוות הניהול

הודעהעל ידי annetzer » ג' אוקטובר 22, 2013 4:43 am

אם כך, אני מסיק מסקנה שאופנועיים אלה נדירים. אין לי שום ניסיון נהיגה על אופנוע. כן הורכבתי פעמיים על שני אופנועים חזקים, וכנוסע יכולתי להרגיש את עוצמת המנוע. לכן גם התייחסתי כאן לחוסר הבלמים. זה מפחיד. אגב אחרי כל נסיעה, גם כתבתי עבור אותו בעל אופנוע התרשמויות מלוות בתמונות, ומסרתי להם אותן בתור חוברת יפה.היום, כל אחד מהם הגשים חלום נוסף (החליפו אופנועים). בעינין הפחתת משקל, אני מכיר את הנושא מתחום האופניים. אבל להבדיל מתחום אופנועים, בתחום אופניים אפשרי להוריד משקל עצמי (וזה מה שאני עשיתי בימים אלה) ויחד עם זאת לרכוש שילדת קרבון יפה (שגם את זה עשיתי) אבל את זה נתאר בכתבה אחרת (שבמקרה יש בנמצא אצלי). מודה לך על היחס הבאמת מעניין ומקווה לשמוע עוד בנושא אינדיאן, כי אני רואה שהמועדון חזק בעיניין.
annetzer

חזור אל פורום אספנות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו 23 אורחים